معرفی مهندس روزبه فرهنگ به اعضای AvABlog.ir و کلیه کاربران اینترنت و موتورهای جستجو ( Google و... )

هاست مخصوص بلاگ ریدر

درود به دوستاي خوبم .
مهندس روزبه فرهنگ هستم , از سايت AvaBlog.ir ( سایت آوابلاگ ) .
اميدوارم حالتون خوبِ خوب باشه و مثلِ من شادو خندون باشيد .
چون سايت AvaBlog.ir يکي از بزرگترين و پُرطرفدارترين سایتهای ایرانه لذا تصميم گرفتم يک وبسايت و پِيج به نامِ خودم در اين سايت داشته باشم . چون قراره بزودي براي خودم و فعاليتام در اين وبسايت تبليغات گسترده اي کنم . اين وبسايت بهمراه وبسايتها و شبکه هاي اجتماعيِ ديگم بزرگترين پايگاه و سکوي پرتاب من براي ورود به دنياي جديدم خواهد بود . برنامه هاي کلاني براي آينده و کارو زندگي و فعاليتهاي آتيم دارم که بعدها به مرور متوجه خواهيد شد .

مطمئنم که اين شبکه و وبسايتم نواقص زيادي داره . طبيعيه . چون اولاً در شروع راهم . دوماً شديداً درگير کارها و فعاليتهام هستم و اصلاً وقتي ندارم که براي فعاليتهاي شبکه هام و وب سايتام بذارم . از اين بابت از همه دوستان عذرخواهي ميکنم . ولي قول ميدم در اسرع وقت که سرم خلوت بشه به مرور زمان کم کم نواقص اين سايت و ديگر وبسايت ها و شبکه هاي اجتماعيمو برطرف کنم و شبکه ها و سايتهايي داشته باشم درحدِ شأن و لياقت خودم و بازديدکننده ها و دوستاي خوبم .

حالا بذاريد خودمو معرفي کنم:
بنده مُخلص و ارادتمندِ همه ي دوستان مهندس روزبه فرهنگ هستم . عزيزان و اقوام و دوستانِ درجه يکم روزبه و بعضاً روزبه شبپره صدام ميزنن و در محيط کاريم مهندس فرهنگ هستم . در محيطِ منزل فوق العاده شادو شوخ , ولي در محيطِ کار فوق العاده خشک و رسمي .
بچه ي تهران و موقتاً ساکنِ ورامين .
پسري شادو شوخ و پرانرژي و البته ***خاص***
پسري هستم از فرزندانِ شاهِ شاهان , پادشاهِ نيکي ها , ***کوروشِ بزرگ***
پسرِ ارشدِ خانواده .
مهندس کامپيوتر .
خدمت سربازي رفتم (88_89) . محلِ خدمتِ سربازيم در بالاترين رکنِ نظام بود يعني ستادِ کلِ نيروهاي مُسلح . در دوران سربازي منشي-دژبانِ رئيسِ ستادِ کلِ نيروهاي مُسلح ( سردارسرلشگر فيروزآبادي ) بودم . هم سربازِ نمونه ستادِ کل شدم وهم دژبانِ نمونه ستادِ کلِ نيروهاي مُسلح .
فوق العاده خشن و مردونه . مردِ مرد .
از همونجا دعوتنامه داشتم و همونجا استخدام شدم و چندسال افسرِ ارتش و پليسِ اطلاعات و امنيتِ کشور (پليس سايبري) بودم . سال93 حکمم خورد مرز سيستان بلوچستان و اين دليلي شد که علارغم عشقوعلاقم به نظامي بودن استعفا بدم .
بعداز استعفام زياد بيکار نموندم و بلافاصله با دکترِ داروسازي شراکت کردم و کارمند خصوصيش شدم . الان درحالِ حاضر 2ساله که کارمند و مدير 4شعبه داروخانه شبانه روزي هستم . کارم خيلي سنگينه . موندنم در اين شغل نامعلومه . شايد 50سال ديگه هم همينجا بمونمو به اين کارم ادامه بدم . شايدم فردا ديگه نرم . دليلشم بي کفايتي رئيس داروخانه هامونه . در اولين فرصت اگر پيشنهاد بهتري بهِم بشه قطعاً تغيير شغل خواهم داد .
يه پدرومادرِ گُل دارم که چون پسرِ ارشدشون هستم همه جوره برام سنگِتموم گذاشتن و هرچيزي که براي يک زندگي پراز آرامش و خوشبختي نياز داشتمو برام فراهم کردن . پدرم از بازاري هاي قديميِ تهرانه که مدتها در زمينه توليد پوشاک مردانه از توليدکنندگان اصلي و نماينده شرکت پوشاک مردانه(ماکسيم) بود و هنوزم داره به فعاليت خودش ادامه ميده (البته سبُک تر از قبل) .
مادرم فرهنگي بازنشسته آموزش و پرورش هستند , با 40سال سابقه مديريت . مادرم ( سرکار خانم قنبري ) از زمان شاه سال1355 بعنوان سپاه دانش استخدام شدند . دوره سربازيشونو گذروندند و بعد استخدام آموزش و پرورش شدند . از سال55 تا الان 95 . 40ساله که مدير مقاطع مختلف تحصيلي در استان تهران هستند . سال85 بازنشست شدند ولي 10ساله که کنار نکشيده و هنوز بعنوان مؤسس و مدير دارن به فعاليتشون ادامه ميدن .
پدر و مادرم بزرگترين پشتوانه و حامي منن . البته منم محکم پشتشون ايستادم . کلاً براي همه پدرومادرهايي که دغدغشون بچه هاشون هستن ارزش و احترامِ خاصي قائلم . از پدرومادرم ممنونم که بستر رو براي پيشرفتِ روزافزون من فراهم کردند . بواقع اکثر پيشرفتامو مَديونشونم . اميدوارم بتونم مردونه پاشون بايستمو جواب فداکاري ها و مرامهايي که برام گذاشتنو بدم .

من مجردم . يه پسر مجرد . دليلِ مجردبودنم اينه که درآمدم ثُبات نداره . هرلحظه امکان داره کارمو ازدست بدم . بخاطرهمينم چون مَردَم و متعهدم , نميخوام با ازدواجم دختري رو درگيرِ مشکلاتم کنم . روزي ازدواج ميکنم که خيالم ازبابت درآمدم راحت بشه . چون دوست دارم همسرآيندم کنارم احساس آرامش و خوشبختي کنه و هميشه باافتخار از من ياد کنه .

دوستاي گلم , من در همه زمينه ها معلومات و اطلاعات گسترده اي دارم .
اگر درزمينه کامپيوتر , موبايل , حسابداري , مسائل پليسي-امنيتي , پزشکي و دارويي و مسائل فني سؤال يا مشکلي داشتيد خوشحال ميشم که بتونم کمک يا راهنماييتون کنم .

من بدليل مشغله شديدِ کاريم کم پيش مياد که با سايت ها و شبکه هاي اجتماعي کار کنم , ازجمله اين سايتم در AvaBlog.ir . فقط تماس هاي تلفني که بهِم ميشه رو جواب ميدم . اين پِيجم صرفاً براي معرفيِ خودم به دوستان ساختم . اگر امرِ خاصي داشتيد ميتونيد از راههاي زير با بنده در تماس باشيد .

تنهاخطم 09102090535

تنهاآيدي من در تمام سايتها و شبکه هاي اجتماعي جهان: RoozbehFarhang

آيدي اينستاگرامم:
Roozbeh_Farhang
نامم(Name) در اينستاگرام: مهندس روزبه فرهنگ

آيدي تلگرام و لاينم:
RoozbehFarhang

آدرس همه شبکه هاي اجتماعيم:
www.instagram.com/Roozbeh_Farhang
www.Telegram.me/RoozbehFarhang
www.Twitter.com/RoozbehFarhang
www.Cloob.com/RoozbehFarhang
www.FaceNama.com/RoozbehFarhang
www.HamMihan.com/RoozbehFarhang

تنها پيج فيسبوکم:
روزبه فرهنگ ( Engineer Roozbeh Farhang )

ايميلام E_Mail :
Roozbeh_Farhang_09102090535@Yahoo.com
Engineer_Farhang@Yahoo.com

Roozbeh.Farhang.09102090535@Gmail.com
Roozbeh_Farhang@Yahoo.com
RoozbehFarhang@Yahoo.com

وب سايت هام:
sites.google.com/site/EngineerRoozbehFarhang
www.RoozbehFarhang.LoxBlog.com
www.RoozbehFarhang.MizbanBlog.com
www.RoozbehFarhang.MihanBlog.com
www.RoozbehFarhang.Blogfa.com
www.RoozbehFarhang.BlogSky.com
www.RoozbehFarhang.ParsaBlog.com
www.RoozbehFarhang.RozBlog.com
www.RoozbehFarhang.Niloblog.com
www.RoozbehFarhang.FardBlog.com
www.RoozbehFarhang.LimooBlog.com
www.RoozbehFarhang.blogr.ir
www.RoozbehFarhang.PersianBlog.ir
www.RoozbehFarhang.LineBlog.ir
www.RoozbehFarhang.AvABlog.ir
www.RoozbehFarhang.MonoBlog.ir
www.RoozbehFarhang.VCP.ir
www.RoozbehFarhang.fireblog.ir
www.RoozbehFarhang.Blog.ir

خلاصه همه جوره درخدمتتونيم...!!!
همين . . .

*روزبه* يعني *خوشبخت*
اميدوارم که هميشه وهميشه مثلِ من شادو خندون و *روزبه* باشيد .

پاينده باد ايران هميشه آريايي

https://lh3.googleusercontent.com/YF6wslr3dpoXS1Tw5hszhMr1TABt23vCfxO7w9dUdxeb8iww8H8nS9Q_Tlsj9z0cWoX9wW0mDijrUFckayn7oI8yFZfHeULi=w1360-h768-no

Roozbeh Farhang , Roozbeh_Farhang , Engineer Farhang , EngineerFarhang , مهندس روزبه فرهنگ , روزبه فرهنگ , مهندس فرهنگ , Engineer Roozbeh Farhang , EngineerRoozbehFarhang , Mohandes Farhang , Mohandes Roozbeh Farhang , Mohandes_Roozbeh_Farhang , MohandesRoozbehFarhang , Mohandes_Farhang , Engineer_Farhang , Roozbeh_Farhang Engineer_Roozbeh_Farhang , MohandesFarhang , RoozbehFarhang ,

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها